Havacılık

Silverkris ve Krisflyer Gold Lounge’ta olağanüstü deneyimler Singapur Hava Yollari müşterilerini bekliyor

Singapur Hava Yolları, 50 milyon ABD Doları değerindeki yeni tasarım, tadilat ve genişletme projesinin ardından, 30 Mayıs 2022’de Singapur Changi Havalimanı Terminal 3’teki yepyeni, sektörün öncüsü SilverKris ve KrisFlyer Gold Lounge’larını görücüye çıkardı. Bu, hava yolunun ana merkezinde müşterilerin yerdeki deneyimini daha da geliştirecek ve Singapur’dan uluslararası hava yolculuğu talebinin daha da artmasını sağlayacaktır.

SilverKris Lounge’ın First Class bölümü Private Room, Business Class bölümü SilverKris Lounge ve KrisFlyer Gold Lounge, 6.100 metrekarelik alanda toplamda yaklaşık 1.150 yolcuyu ağırlayarak %30 daha fazla koltuk ve alan sağlıyor. Bu aynı zamanda pandemi sırasında tadilat çalışmaları devam ederken mevcut olan kapasiteyi de ikiye katlıyor.

Hava yolu, farklı yolcu gruplarının konforunu ve rahatlığını artırmaya ek olarak önümüzdeki yıllarda değişen ihtiyaçlarını karşılamak için özenle tasarlanmış bir merkez yarattı. Yolcular, uçuşlarından önce dinlenme salonlarında günün her saati en üst standartlarda ürün ve hizmetlerin yanı sıra cazip yiyecek ve içecek seçeneklerinin keyfini çıkarabilecekler.

Singapur Hava Yolları CEO’su Bay Goh Choon Phong şunları söyledi: “Yeni SilverKris ve KrisFlyer Gold Lounge tasarımında kapsamlı bir müşteri deneyimi araştırması yapıldı. Yolcular, tamamı rahat ve dinlendirici bir ortamda, yenilenmiş ve yolculuklarına hazır olduklarından emin olarak, özenle seçilmiş ürün tekliflerinin keyfine varacak ve Singapur Hava Yolları’na özgü misafirperverliği yaşayacaklar.”

“Şu anda bu Lounge’ları açmak, Singapur Hava Yolları’nın premium markasına ve büyüme stratejisine olan bağlılığımızı gösteriyor. Changi Havalimanı’nın ana hava yolu olarak konumumuzu güçlendiriyor ve Singapur’un önde gelen bir küresel hava merkezi olarak geleceğine olan güvenimizi yansıtıyor.”

Singapur merkezli ünlü konaklama tasarım firması Hirsch Bedner Associates ile çalışan Singapur Hava Yolları, SilverKris ve KrisFlyer Gold Lounge’larını, zamansız bir zarafeti somutlaştırırken çağdaş kaplamalar ve modern olanaklarla birleştirerek yeniden geliştirdi. Singapur Hava Yolları’nın üst düzey hizmet ve ürünlerinden, uçuşlarından önce yararlanabileceklerini bilen yolcular, Lounge’lara girdikleri anda kendilerini rahat hissedecekler.

Private Room, SilverKris Lounge içindeki en özel alandır. Lobide her yolcuyu karşılayan özel tasarım Lalique, ışık kubbesi gibi lüks ve zarif tasarım öğeleriyle bezenmiştir. 78 Suit ve First Class yolcu kapasitesiyle, iyi döşenmiş kabin koltukları, çalışma ve dinlenme için elverişli odaları içerir. Private Room ayrıca enfes yiyecek ve içecek seçenekleriyle eşsiz ve kaliteli bir yemek deneyimi sunar.

Solitaire PPS Club üyeleri, Suit ve First Class yolcuları, SilverKris Lounge’un rahat dinlenme seçeneği sunan First Class bölümüne erişimin keyfini çıkarıyor. Buna, Supreme Firm şilteli bir yatar koltuk ya da Tempur Zero Gravity yatak ile gelen, yüksek düzeyde mahremiyet sunan yeni odalar dahildir. Pişirme istasyonu, makarnalar ve çeşitli kahvaltılık yumurta seçenekleri de dahil olmak üzere tüm zamanların en sevilen yemeklerini sunar. Popüler bar, Singapur Hava Yolları’nın özel batik motifinde bir çiçek olan Aquatic Ginger’dan ilham alan Lalique kristal çiçeklerle süslenmiştir. Artık sabahları taze barista yapımı kahve ve akşamları özel kokteyller de dahil olmak üzere daha da geniş bir içecek seçkisi sunuluyor.

SilverKris Lounge’un Business Class bölümü artık %20 daha büyük ve Business Class yolcuları ile PPS Club üyeleri birbirinden güzel dört ayrı oturma bölümü arasında seçim yapmakta zorlanacaktır. Bunlar arasında gözlerinizi kapatmak için sessiz bir dinlenme alanı, kapsamlı bir self-servis büfesi olan bir ana yemek salonu, koltuklar, verimlilik bölmeleri bulunan bir oturma odası alanı ve hafif atıştırmalıklar sunan açık konseptli avlu tarzı bir alan bulunmaktadır. Bu seçenekler, müşterilerimize ister yalnız, ister arkadaşları ve sevdikleriyle seyahat ediyor olsunlar rahatça çalışma, yemek yeme veya dinlenme esnekliği verir. Sabahları bir barista ve akşamları barmen servisi bulunan yeni tam hizmetli bar, müşterilerin uçakların kalkış ve inişlerini seyrederken en sevdikleri içeceklerin tadını çıkarmasına olanak tanır.

Eskisinden iki kat daha büyük olan KrisFlyer Gold Lounge, havalimanı pistinin geniş manzarasına sahip açık ve çağdaş bir tasarıma sahiptir. Yolcuların geri bildirimlerine yanıt olarak, salon artık genişletilmiş bir yemek alanı ve açık konsept çalışma alanlarının yanı sıra özel tuvaletler ve duş üniteleri içeriyor. Yolcular Laksa, Chwee Kueh ve taze buharda pişirilmiş Dim Sum gibi favoriler de dahil olmak üzere çok çeşitli yemek ve içecek seçeneklerinin tadını çıkarabilirler.

Private Room ve First Class SilverKris Lounge, 31 Mayıs 2022 tarihinden itibaren yolcularını ağırlayacak. SilverKris Lounge ve KrisFlyer Gold Lounge’ın Business Class bölümü ise halihazırda servise açıldı.

Spread the love