Havacılık

KrisFlyer 25. Yaşını Kutluyor

Krisflyer 25. yaşını yıl dönümüne özel promosyonlarla ve mil biriktirme fırsatları ile kutluyor. vKrisflyer 25. yaşını yıl dönümüne özel promosyonlarla ve mil biriktirme fırsatları ile kutluyor.

KrisFlyer, önümüzdeki aylarda tüm üyelerine mil biriktirme fırsatları ile cazip mil ve nakit harcama indirimleri sunuyor. Bu, Singapore Airlines (SIA) Grubunun yaşam tarzı ve sık uçak yolcu ödül programının 25. yıldönümünü kutlamak ve Ocak 2024’te sekiz milyon üyeye ulaşmasını kutlamak üzere hayata geçirilmiştir.

Singapore Airlines Pazarlama Planlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Vekili Bay Dai Haoyu şunları söyledi: “Bugün KrisFlyer, uçuşların ötesinde geniş kapsamlı tahakkuk ve geri ödeme fırsatlarından yararlanan üyelerimizin güçlü desteği sayesinde pazar lideri yaşam tarzı odaklı bir ödül programıdır. Bu tarz geniş kapsamlı kampanyalarla 25. yılımızı ve KrisFlyer’ın üyelik yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki yıllarda programın üyelerimiz için değerini artırmanın yollarını bulmaya devam edeceğiz.”

Bonus Mil Kampanyası

KrisFlyer üyeleri, 1-10 Şubat 2024 tarihleri arasında, 1 Temmuz – 30 Kasım 2024 tarihleri arasındaki seyahatlerinde Singapore Airlines web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden rezervasyonu yapılan tüm Singapore Airlines uçuşlarından %50 daha fazla mil kazanacak.

Statü Milleri Kazanma Kampanyası

Mart ayından Mayıs 2024’e kadar PPS Club ve KrisFlyer üyeleri, Kris+, KrisShop veya Pelago’da nakit harcama yaparak sırasıyla PPS Value ve Elite milleri kazanabilecekler. Üyeler, uçuş dışı faaliyetlerde harcadıkları her 3 S$ için 1 PPS Değeri veya harcadıkları her 1 S$ için 1 Elite mil kazanacaklar. Bu, 2.500 PPS Değeri veya 5.000 Elite mil ile sınırlıdır.

Kazanılan PPS Değeri, üyelerin PPS Club statüsünün yenilenmesinde veya Solitaire PPS Club üyeliğine yükseltilmesinde hesaba katılacaktır. Kazanılan Elite miller, KrisFlyer Elite statüsünün yenilenmesinde, KrisFlyer Elite Silver veya Elite Gold kademelerine yükseltmelerde hesaba katılacaktır.

Mil Kullanım İndirimleri ve Harcama Teklifleri

oKrisFlyer üyeleri, bonus mil promosyonlarına ek olarak 15-29 Şubat 2024 tarihleri arasında aşağıdaki mil kullanım indirimlerinden de yararlanacak:
⦁ KrisShop: Seçilen ürün kategorileri için rotasyonda %50’ye varan mil kullanım indirimleri
⦁ Pelago: Deneyimler için %25 mil kullanım indirimi
⦁ KrisFlyer vRooms: otel odaları ve araç kiralama rezervasyonlarında %25 mil kullanım indirimi

Millerini Spontaneous Escapes aracılığıyla kullanan KrisFlyer üyeleri, 15-29 Şubat 2024 tarihleri arasında kullanılan uçuşlar için bir aylık ek seyahat uygunluk süresinden yararlanacak.

Ayrıca Kris+ aracılığıyla satın alınabilecek %25 indirimli yemek ve alışveriş kuponları gibi 40’tan fazla sınırlı süreli fırsat da sunulacak. Mastercard kredi veya banka kartı kullanarak Kris+’ta en az 100 S$ harcayan ilk 2.500 kullanıcıya KrisPay millerinde anında 25 S$ indirim verilecek.

Çeşitli promosyonların ayrıntılarını ve bunlara eşlik eden şartlar ve koşullara bu linkten ulaşabilirsiniz.

Spread the love