Seyahat

Bahreyn Formula 1 yarışı Covid aşısı olan yolcuları bekliyor

Aşılanmış kişiler (ikinci dozu aldıktan sonra iki hafta tamamladıktan sonra) veya Covid-19 iyileşmiş bireyler (enfeksiyonun üzerinden iki hafta geçtikten sonra) 26-28 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan Formula 1 Gulf Air Bahreyn Grand Prix 2021’e katılabilecekleri açıklandı.

“26-28 Mart tarihleri ​​arasında bu yılki Grand Prix hafta sonu için tüm aşılı veya Covid-19 iyileşmiş bireyler için biletler mevcut. biletler şu anda bahraingp.com’da satılıyor ve üç günlük etkinlik için standlarda BD100 tek bir indirimli fiyatla satılıyor.

BIC, F1 Gulf Air Bahrain Grand Prix 2021’de hayranlarına 2021’in ilk yarışında bulunmanın heyecanını tamamlayacak bir dizi adrenalin dolu eğlence ve sürüşün yanı sıra yiyecek ve içecek teklifleri sunacak

çeşitli vahşi açık hava gezileri ve aktiviteleri de dahil olmak üzere BIC’in F1 Village satış alanında çok çeşitli eğlenceli aktiviteleri mevcut;

27 gondol içeren 42 metre yükseklikte duran dev dönme dolap, gökyüzünün tepesinden muhteşem manzaraları seyretme şansı sunuyor.

Reverse Bungee, sizi roket hızında doğrudan gökyüzüne fırlatan saf bir adrenalin dozu.

Tüm zaman boyunca 360 derece dönerken bir sarkaç gibi bir yandan diğer yana sallanan gondolların bulunduğu 40 metre yüksekliğindeki bir Konga Ride.

Klasik Wave Swinger, dünya çapındaki tema parklarının favorisi.

Spread the love