Havacılık

Thai Airways International İstanbul uçuşlarına başlıyor

Thai Airways Türkiye genel satış acentası Airep’in Grand Hyatt otelde gerçekleştirdiği etkinlikte havayolunun üst düzey yöneticileri ve sektörün önde gelen seyahat acenteleri ile bir araya geldi.

01 Aralık 2023 tarihinde başlayacak günlük seferler 321 koltuk kapasiteli A350-900 model uçaklarla gerçekleşecek.

İstanbul Bangkok TG 901 16:30 – 05:35 +1

Bangkok İstanbul TG 900 23:45 – 06:05 +1

Konforlu ve çok özenli servisi ile ” İpek gibi Uçuran Havayolu ” sloganıyla tanınan Thailand Hava Yolları’ nı, 1994 yılından beri Türkiye genel satış acentası olarak Airep temsil ediyor. Thai Hava Yolları, 3 sene boyunca İstanbul’a haftada 2 kere olarak gerçekleştirdiği uçuşlarına 1997 yılında ara verdi. Şimdi yeniden Acenta ve yolculara, Bangkok çıkışlı Thailand içi, Asya, Ortadoğu, Avrupa, Uzak Doğu ve Avustralya parkurlarında Türkiye’ den çok özel fiyatlar sunmaktalar

Bangkok ‘ a erken saatlerde inen yolcular bir çok Uzakdoğu destinasyonuna kolayca bağlantı yapabilecek.

Thai Airways International

http://www.thaiairways.com

Konforlu ve çok özenli servisi ile ” İpek gibi Uçuran Havayolu ” sloganıyla tanınan Thailand Hava Yolları’ nı, 1994 yılından beri Türkiye genel satış acentası olarak Airep temsil ediyor. Thai Hava Yolları, 3 sene boyunca İstanbul’a haftada 2 kere olarak gerçekleştirdiği uçuşlarına 1997 yılında ara verdi. Şimdi yeniden Acenta ve yolculara, Bangkok çıkışlı Thailand içi, Asya, Ortadoğu, Avrupa, Uzak Doğu ve Avustralya parkurlarında Türkiye’ den çok özel fiyatlar sunmaktalar

Airbus 340-600, Boeing 777-200 gibi en modern uçakları zengin filosuna dahil etmiş olan Thai Hava Yolları, bir Star Alliance üyesidir ve Royal Orchid Plus( ROP ) mil programı ile yolcuların gerek Thai Havayollarında, gerekse Star Alliance’a üye diğer Havayollarında mil ödül biletleri almaları mümkündür.

Thai Havayolları’nın ünlü ve çok başarılı Royal Orchid Holidays ( ROH ) Paket tur programı ile Thai’ın uçtuğu her noktada tur paketi alınabilinir.Havaalanı transferleri, konaklama, şehir turları içeren bu paketler, yolcularımızın vereceği tarihlere, kalma sürelerine, arzu ettikleri otel kategorilerine göre, kişiye özel turlar olarak düzenlenir.

ROH – SPOR AĞIRLIKLI TURLAR
 • Altın Üçgen Golf Paketi
 • Chiang Mai Trekking
 • Kuzey Thailand rafting
 • Kuzey Thailand- Fil sırtında ve 4WD ile
ROH -TATİL VE BALAYI PAKETLERİ
 • Bangkok – Pattaya – Hat Yai
 • Phuket
 • Koh Samui
 • Lanta Adası
 • Krabi
 • Chiang Mai
 • Andaman Denizinde Mavi Yolculuk
 • Bütün Uzak Doğu
ROH -KÜLTÜR TUR PAKETLERİ
 • Chiang Mai ve Altın Üçgen
 • Klasik Thailand
 • Mekong Nehri kenarındaki kabileler
ROH -SPA – PAKETLERİ
 • Phuket-Krabi-Samui’de Güzellik ve Detox Kürleri

Tayland’ın bayrak taşıyıcı ulusal hava yolu şirketi Thai Airways International Public Company Limited (THAI), 1 Aralık 2023’te İGA İstanbul Havalimanı uçuşlarına başlıyor. İGA İstanbul Havalimanı CEO’su Kadri Samsunlu, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında, havalimanına operasyon gerçekleştiren hava yolu şirket sayısını 100’e ulaştırma hedeflerinin altını çizerek, THAI’nin İGA İstanbul Havalimanı’nda ağırlanan 94. hava yolu şirketi olduğunu belirtti.

Bangkok Suvarnabhumi Uluslararası Havalimanı merkezli ulusal hava yolu şirketi THAI’in, 1 Aralık 2023 tarihi itibarıyla Bangkok ile İGA İstanbul Havalimanı arasında doğrudan uçuşlara başlaması planlanıyor. Hava yolunun Bangkok-İstanbul seferlerinin, 321 koltuk kapasiteli A350-900 model uçaklarla yapılması planlanıyor. Günlük olarak Bangkok’tan saat 23.45’te hareket edecek TG900 sayılı uçuş, ertesi gün saat 06.05’te İstanbul’a inecek. Aynı gün saat 16.30’da İstanbul’dan kalkacak TG901 sayılı uçuş ise saat 05.35’te Bangkok’a varacak.

THAI, Bangkok’taki merkezi üzerinden Avrupa’yı, Asya Pasifik, Kuzey Asya, Güneydoğu Asya ve Avustralya’ya bağlayan geniş ve kesintisiz uçuş ağını, İGA İstanbul Havalimanı uçuşları sayesinde daha da güçlendirecek. 1960 yılında faaliyetlerine başlayan THAI, Frankfurt merkezli küresel hava yolu ittifakı Star Alliance’ın kurucu üyeleri arasında yer alıyor.

İGA İstanbul Havalimanı tarafından ev sahipliği yapılan 94. hava yolu

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında 100 hava yoluna ulaşma hedeflerinin altını çizen İGA İstanbul Havalimanı CEO’su Kadri Samsunlu, THAI’nin İGA İstanbul Havalimanı bünyesinde ağırlanan 94. hava yolu şirketi olduğunu belirtti.

Samsunlu sözlerini şöyle sürdürdü:
“Star Alliance taşıyıcılarından Thai Airways International’ı İGA İstanbul Havalimanı’nda ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Thai Airways’in katılımıyla birlikte küresel aktarma merkezimizden daha fazla bağlantı ve Tayland’tan, Güney Asya’dan ve Avustralya’dan Türkiye’ye gelen turizmde artışı hedefliyoruz. Ayrıca, Thai Airways International yolcuları Türk Hava Yolları’nın geniş bağlantı ağı üzerinden Avrupa ve Afrika’ya rahatlıkla bağlantı kurabilecekler.”

Spread the love