Havacılık

Tamamen aşılanmış yolcularla A380 uçuşu; EK 2021

Emirates 10 Nisan 2021’de özel bir uçuş gerçekleştirecek. BAE vatandaşıysanız veya ikamet ediyorsanız ve mevcut dört COVID ‑ 19 aşısından herhangi birinin gerekli iki dozunu tamamladıysanız BAE, EK2021 özel uçuşuna katılabilirsiniz

Economy Class’ta 1.000 AED (272$) ve Business Class’ta 2.000 AED’den (544$) başlayan fiyatlarla 9 Nisan’a kadar rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu özel uçuşta toplanan tüm ücretler, dünya çapındaki çocukların yaşamlarını iyileştirmeyi amaçlayan Emirates Airline Foundation girişimlerini destekleyecek.

Yepyeni Premium Ekonomi ve tüm kabinlerde yenilenmiş iç mekanlara sahip en yeni A380 uçağını deneyimlemek için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Ödüllü ice uçak içi eğlence ve ikonik A380 Uçak İçi Dinlenme Salonu’ndan eksiksiz bir gurme yemeğe ve dost canlısı Emirates kabin ekibine kadar, uçaktaki eksiksiz Emirates deneyimi yolcuları bekliyor.

Ek olarak, Emirates, yolcuların Dubai havalimanındaki check-in alanları ve biniş kapılarında kısa süre önce uygulamaya koyduğu yeni biyometrik ve temassız teknoloji dahil olmak üzere yolcuların güvenli ve sorunsuz bir yolculuktan keyif almalarına yardımcı olacak en son önlemleri deneyimleyebileceklerini belirtti .

Spread the love