Seyahat

ShallWeGo.. Hayalinizdeki seyahat neyse O

Pandemi sonrası sektöre yeni bir soluk getiren ShallWeGo, turizm profesyonellerinden oluşan deneyimli ekibi ile hizmet vermeye başladı.

360 derece seyahat çözümleri ile deneyim odaklı hizmet anlayışını benimseyen ShallWeGo; 7’den 70’e herkese uçak bileti, otel, tur ve havalimanı transfer hizmeti veren bir B2C online seyahat sitesi ShallWego.com’u,  alt acentelerine uçak bileti, otel, tur ve havalimanı transfer hizmeti sağlayan B2B Shallwego Acente Portalı’nı, kurumsal işbirliği yaptığı şirketlerin her türlü seyahat ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet veren ShallWeGo Kurumsal Platrformu’nu faaliyete geçirdi.


Teknoloji merkezli global bir seyahat markası oluşturduklarını anlatan ACY Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Cemil Yıldırım, şunları söyledi: “ShallWeGo, online seyahat acenteliğindeki markaları ile çağrı merkezi destekli seyahat hizmetleri sunan ve bünyesindeki tüm bu hizmetleri teknolojik alt yapılarla destekleyen dünyanın önde gelen turizm şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir” dedi.  

Rakamlarla ShallWeGo

130 ülkede,

20.000’den fazla destinasyon,

500.000’den fazla otel,

122.000 noktada transfer hizmeti,

600’den fazla havayolunu,

kapsayan geniş ürün yelpazesini, birbirleri ile entegreli olarak çalışan sistem ve profesyonel kadrosuyla hizmete sunuyor. 

Spread the love