Havacılık

Emirates’ten özel şöförlü transfer hizmeti

Emirates yolcuları, First ve Business Class için sağlanan özel şoförlü transfer hizmeti ayrıcalığı sayesinde, henüz uçağa binmeden Emirates konforunun keyfini yaşamaya başlıyorlar.


Emirates Türkiye ofisinden yapılan açıklama ;
Özel Şoförlü Transfer Hizmeti İlgili Hatırlatmalar
İstanbul Havalimanı’na 90 KM içinde kalan mesafede yararlanılabilen şoförlü transfer hizmetimizin 90 KM’yi aştığı durumlarda KM başına 1.60 USD tahsil edilir.
KM aşım ücreti, yolculuk tamamlandıktan sonra rezervasyonda kayıtlı bulunan e-posta adresine gönderilecek olan ödeme bağlantıları üzerinden online olarak tahsil edilir. Bu nedenle, e-posta adresinin eksiksiz bir şekilde rezervasyona girilmesi gereklidir.
Özel şoförlü transfer hizmeti rezervasyonu uçuş saatinden minimum 12 saat öncesinden yapılmalıdır. 12 saatten daha kısa sürede yapılan taleplerin onaylanması araç müsaitliğine bağlıdır.
Özel şoförlü transfer hizmetinin aksaklık yaşanmadan sağlanabilmesi için rezervasyon sırasında yolcunun İstanbul’da alınacağı adresin ve telefon numarasının eksiksiz olarak verilmesi gerekmektedir.
İstanbul Avrupa Yakası için alınış zamanı uçuştan 4 saat öncedir. İstanbul Anadolu Yakası için ise bu süre 4,5 saattir.
İstanbul Havalimanı’na yapılacak olan transferler için yolcunun rezervasyon sırasında sağlamış olduğu cep telefonuna toplam üç mesaj gönderilir.
İlk mesaj, yolcunun alınış saatinin 24 saat öncesinde gönderilecektir. İkinci mesaj, şoförün kimlik bilgilerini içerir ve alınış saatinden 120 dakika önce gönderilir. Üçüncü mesaj ise yolcunun alınış saatinden 5 – 10 dakika önce gönderilir ve alınış saati tam olarak teyid edilir.
Şoför yolcu alım noktasında maksimum 15 dakika bekleyecektir.
İstanbul Havalimanı’ndan alım için, yolcuya varıştan 12 saat önce şoförün irtibat numarasını içeren bir mesaj gönderilecektir. Yolcu 8 nolu kapıdan çıkış yapmalıdır. Şoför, üzerinde yolcunun isminin yazılı olduğu isim tabelasıyla yolcuyu karşılayacaktır.
Bebekler veya çocuklar için araç koltukları talebe bağlı olarak ve 24 saat öncesinde bilgi verildiği takdirde sağlanmaktadır.
Tekerlekli sandalye temini büyük araçlar için ve 36 saat öncesinde yapılabilir.
Özel şoförlü transfer hizmeti rezervasyonu yaptırmak için ekturkey@emirates.com e-posta adresinden bize taleplerinizi iletebilir ya da 0212 315 45 45 numaralı telefondan ofisimizi arayabilirsiniz.
Bu önemli bilgiyi rezervasyon ekibinizle ve varsa çalışmakta olduğunuz Non-IATA acentelerinizle paylaşmanızı rica ederiz.

Emirates Havayolu
Özel ücretlerimizi rezervasyon sistemlerinizden kontrol edebilir, ayrıntılı bilgi almak için
0212 315 45 45 numaralı telefondan rezervasyon ofisimizi arayabilir ya da ekturkey@emirates.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.
Emirates hakkındaki tüm ürün ve yenilikler için acente portalımız olan
Emirates Partners Portal’a MailScanner has detected a possible fraud attempt from “e.emiratesagents.com” claiming to be https:www.emirates.partners adresinden kayıt olup, ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Spread the love