Seyahat

Emirates yolcularını Burj Khalifa’da misafir ediyor.

Emirates yolcuları Dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa’nın seyir terası At The Top’da Dubai’yi kuş bakışı izlemenin ve Fountain Boardwalk’da dünyaca ünlü, koreografili etkileyici gösteriler eşliğindeki fıskiye şölenini dokuz metreye kadar yakın mesafeden görmenin muazzam keyfini yaşayacaklar

Yolcular ister Dubai’ye seyahat etsinler, isterlerse Dubai’nin ötesindeki seyahat noktalarından birine yolculuk ederken Dubai’de bir mola versinler, bu muhteşem kampanyadan yararlanabilecekler. Dünyaca ünlü markaların bulunduğu alışveriş merkezleri ve gurme lezzet seçenekleri sunan restoranlardan, eşsiz plajlara ve  macera dolu eğlencelere kadar Dubai’de yaşadıkları her anın keyifini çıkarmaya doyamayacaklar.

SATIŞ       14 HAZİRAN 2022  tarihine kadar

SEYAHAT     5 HAZİRAN – 30 EYLÜL 2022  tarihleri arasında

ŞARTLAR & KOŞULLAR

•             Bilet satışının hemen ardından Emirates ofisine ekturkey@emirates.com e-mail adresi üzerinden ulaşılıp, biletlenen yolcuların rezervasyon ve bilet numarası bilgileri Emirates ofisi ile paylaşılmalıdır.

•             Bilgiler paylaşıldıktan 96 saat içinde, At The Top Burj Khalifa gözlem terası  124. kat ve 125. katlarda ve Fountain Boardwalk’da yaşanacak eşsiz deneyim için erişim kod/kodlarını içeren bir e-posta onayı  e-mail adresinize ulaştırılacaktır.

•             At The Top Burj Khalifa gözlem terasına ve Fountain Boardwalk’a  giriş kodları sadece tek kullanım için geçerlidir.

•             At The Top Burj Khalifa ve Fountain Boardwalk için erişim kodunun bilet gişesinde giriş biletiyle değiştirilmesi gerekmektedir.

•             Hediye At The Top Burj Khalifa bileti, 5 Haziran 2022 ile 30 Eylül 2022 tarihleri arasında 08.30-14.30 ve 19.00-23.00 saat aralığında Burj Khalifa’nın 124-125. katındaki gözlem terasına giriş içindir.

•             Bilete yalnızca 124-125. katlardaki At The Top Burj Khalifa gözlem terası girişi ve Fountain Boardwalk dahil olup, herhangi bir ek ürün, hizmet, ulaşım, eğlence ve/veya yiyecek ve içecek içermez.

•             Fountain Boardwalk’a giriş, her gün 17.45’ten 22.45’e kadar yapılabilinir.

•             Bu kampanya kapsamındaki biletler değiştirilemez, devredilemez ve iade edilemez.

•             Bu kampanyadan yararlanarak, At The Top Burj Khalifa web sitesinde bulunan EMAAR At The Top Burj Khalifa ve FountainBoardwalk  genel Hüküm ve Koşulları kabul edilmiş olunur.

•             Emirates, erişim kodu veya giriş biletinin kaybolmasından veya hasar görmesinden veya At The Top Burj Khalifa ve/veya Fountain Boardwalk’un ve/veya tesislerinin herhangi bir nedenle kapatılmasından sorumlu olmayacaktır.

•             Emirates, Kampanyayı ve/veya bu Koşulları dilediği zaman değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutar.

Burj Khalifa ücretsiz giriş biletleri ile ilgili daha fazla detaylı bilgi almak için 0212 315 45 45 nolu telefondan veya ekturkey@emirates.com adresine mail göndererek rezervasyon irtbata geçilebilir

Seyahat edilecek ülkelerin giriş veya geçiş koşulları sürekli güncellenmektedir. En güncel bilgiler için emirates.com dan bilgi alınabilir

Spread the love