Havacılık

Emirates Dubai ‘deki etkinliklerde yolcularını misafir ediyor

Dubai’yi Deneyimleyin

Dubai’deki büyük etkinlik ve mekanlar için hediye bilet fırsatından yararlanın ,Dubai’deki tatiliniz veya duraklamanızda tasarruf edin..

Emirates yolcuları 31 Mart 2024’ten önceki Dubai uçuşlarında Museum of the Future ve Aquaventure Waterpark’a ücretsiz giriş fırsatından yararlanabilecek. Dubai’de 8 veya daha fazla saatlik duraklama yapılırsa da ücretsiz giriş imkanından yararlanabilelecek


Museum of the Future, Dubai şehrinin en yeni incisidir. Burada kendinizi günümüzden 50 yıl sonraki dünyada bulacaksınız. Dünyanın en büyük su parkı Atlantis Aquaventure Waterpark’ta ise kaydıraklar ve diğer eğlence hizmetleriyle doyasıya eğlenebilirsiniz.  
Dubai’de güneş hiç eksik olmaz
Dubai’nin mükemmel sahillerinde güneşin keyfini çıkarın, devasa alışveriş merkezlerinde alışveriş yapın ve büyüleyici restoranlarında karnınızı doyurun. Dünyanın en uzun binası Burj Khalifa, Dubai Mall, Dubai Frame ve daha fazlasını görebileceğiniz meşhur manzaraları da kaçırmayın. 
Hediye biletlerinizi alın
15 Ocak ile 31 Mart 2024 arasındaki seyahatler için Dubai’ye uçuş rezervasyonu yapın veya 12 Ocak ve 1 Şubat arasındaki tarihler için 8 ya da daha fazla saatlik duraklama ekleyin.  emirates.com adresinden yapacağınız rezervasyonlarda EKDXB24 kodunu kullanın. Her iki tesise özel tek kullanımlık kodlar göndereceğiz. 5 Nisan 2024’e kadar yapacağınız uçuş rezervasyonunuzdaki herkes için doğrudan hediye bilet rezervasyonu yapmak için bu kodları kullanın. 
Seyahat acentesi, Emirates çağrı merkezi veya bilet düzenleme ofisi ile rezervasyon oluşturursanız seyahatinizden en az 96 saat önce, emiratesoffer@emirates.com adresine aşağıdaki bilgilerin yer aldığı bir e‑posta gönderin:

 • Yolcuların adları (sadece aynı rezervasyon numarası altındaki yolcular) 
 • Rezervasyon referans numaranız
 • Dubai’ye varış tarihi
 • İletişim kurulacak telefon numaranız 
 • Kodların gönderilmesini istediğiniz e‑posta adresi

My Emirates Pass ile daha fazla tekliften yararlanın31 Mart 2024’e kadar My Emirates Pass(sayfa aynı sekmede açılır) ile Dubai ve BAE’de yüzlerce tekliften yararlanma şansı yakalayın. Ayrıcalıklı teklifler ve indirimlerden yararlanmak için kampanyaya katılan restoranlar, spa’lar, etkinlikler ve daha fazlasında Emirates biniş kartınızı gösterin.  Emirates Skywards ile kazanın ve harcayınDaha fazla ayrıcalık ve avantajdan yararlanmak için Emirates Skywards üyelik numaranızı rezervasyonunuza eklemeyi unutmayın. Sadakat programımıza henüz katılmadıysanız seyahatlerinizden en iyi şekilde yararlanmak için programa ücretsiz kaydolun(Sayfa aynı sekmede açılır)

Teklif Kural ve Koşulları:

 • Aşağıda tanımlanan Uygun Uçuşları satın alan müşteriler; Museum of the Future(Yeni bir sekmede harici bir web sitesinde açılır) ve Atlantis Aquaventure Waterpark(Yeni bir sekmede harici bir web sitesinde açılır) için aşağıdaki kural ve koşullara tabi olarak hediye biletten yararlanabilir (“Teklif”).
 • Söz konusu tekliften yararlanmak için İndirim Süresi içinde mevcut bir Emirates kalkış noktasından Dubai’deki nihai varış noktasına [DXB] veya Dubai’de minimum 8 saatlik duraklama ile Emirates ağında yer alan diğer varış noktalarına, Emirates tarafından işletilen bir dönüş uçuşu rezerve etmeniz ve ödemenin tamamını yapmanız gerekir. Rezervasyonun emirates.com(Sayfa aynı sekmede açılır) web sitesi üzerinden EKDXB24 promosyon kodu ile yapılması gerekir. Dilerseniz Emirates çağrı merkezleri ve bilet düzenleme ofisleri veya kampanya dahilindeki seyahat acenteleri tarafından da yapılabilir. Uçuşun uygun kabul edilmesi için seyahatin Seyahat Dönemi içinde tamamlanması gerekir.  
 • Promosyon kodunu kullanarak emirates.com(Sayfa aynı sekmede açılır) web sitesi üzerinden rezervasyon yapan müşteriler, doğrudan Emirates tarafından bir onay e‑postası alır. Bu e‑postada, Teklifteki Etkinlikler için tek kullanımlık erişim kodları (Museum of the Future için bir ve Atlantis Aquaventure için bir adet) yer alır. Uygun uçuş biletlerinin satın alımından sonraki 96 saat içinde bu e‑posta müşteriye iletilir.
 • Yukarıda belirtilen diğer satış kanalları üzerinden uygun uçuş bileti rezervasyonu yapıp ödemesini gerçekleştiren müşterilerin; Yolcu Adı Kaydı (PNR) rezervasyon referans numarası, Dubai’ye varış tarihi, yolcu adları (sadece aynı PNR rezervasyon referans numarası altındaki yolcular), iletişim telefon numarası ve Teklifteki Etkinlikler için tek kullanımlık erişim kodların gönderileceği e‑posta adresinin yer aldığı bir e‑postayı Emiratesoffer@emirates.com adresine göndermesi gerekir.
 • İndirim Süresi kapsamı:
İndirim SüresiBölgePazar
12 Ocak 2024 ‑ 1 Şubat 2024Dubai’deki Emirates AğıTüm Emirates online pazarları (BAE, Nijerya, Sudan, İsrail ve Afganistan’da satılan biletler ve bu noktalardan başlayan seyahatler hariç)
 • Seyahat Dönemi, 15 Ocak ‑ 31 Mart 2024 tarihlerini (bu tarihler dahil olmak üzere) ifade eder (gidiş seyahati tamamlanma tarihi).  Etkinliklere erişim için son gün 5 Nisan 2024’tür.  
 • Teklif, 12 Ocak 2024 ile 1 Şubat 2024 (bu tarihler dahil) arasında yapılan yeni rezervasyonlarda geçerlidir ve mevcut rezervasyonlarda geriye dönük olarak kullanılamaz. 
 • Teklif yalnızca Emirates uçaklarında ve Emirates personeli tarafından gerçekleştirilen ve Emirates tarafından düzenlenen (bilet numarası 176 ile başlayan) ve Emirates uçuş (uçuş numarası EK ile başlayan) biletleri için geçerlidir.  
 • Uçak biletlerinin gidiş‑dönüş seyahat için satın alınmış olması gerekmektedir. Tek yön biletler Teklif’ten yararlanamaz. 
 • Teklif; sektör indirimli biletler, grup biletleri veya ödemesi tamamen Emirates Skywards Milleri ya da diğer mil kullanma teklifleriyle yapılan biletler için geçerli değildir. 
 • Satış süresi içinde uygun uçuşlardan satın alınan biletlerle Dubai dışına seyahat eden yolcular için Dubai’de minimum 8 saatlik bir duraklama gereklidir. Teklif, seyahatin gidiş ya da geliş ayağında yalnızca bir kez kullanılabilir. 
 • Emirates uçak biletleri her zaman müsaitliğe, Emirates Taşıma Koşulları’na ve Emirates web sitesinde belirtilen geçerli bilet koşullarına bağlıdır.   
 • Emirates, Teklif’e katılma ya da Teklif’ten yararlanma sonucunda bir kişinin, çalışma saatlerindeki değişiklikler ve rezerve edilen etkinliğin iptali dahil ancak bununla sınırlı olmamak kaydıyla herhangi bir nedenden dolayı uğradığı ya da yaşadığı zarar, kayıp, sorumluluk, yaralanma ya da hayal kırıklığı ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu muafiyet, Emirates’in ihmali nedeniyle gerçekleşen ölüm ve kişisel yaralanmaların sorumluluğunu içermez.   
 • Yolcuların, Dubai ya da diğer herhangi bir kalkış/varış noktasının ilgili giriş kriterlerini karşılamak için ihtiyaç duyulan gerekli seyahat ya da vize belgelerini (masraflar yolcuya aittir) ayarlamaları gerekmektedir.
 • Bu özel teklif için taleplerin varıştan en az 96 saat önce yapılması gerekmektedir.
 • Emirates, biletlerin kaybolmasından ya da zarar görmesinden veya ilgili etkinliğin kapanmasından ya da herhangi bir gerekçeyle çalışma saatlerinin değiştirilmesinden sorumlu olmayacaktır.   
 • Teklif’ten yararlanma, bireylere, Teklif ile bağlantılı olarak ortaya çıkan fikri mülkiyetlerle ilgili hiçbir hak vermemektedir. Herhangi bir yargı alanında geçersiz kılınan Kurallar, mümkün olan durumlarda geçersiz ve uygulanamaz olan Kurallar’a en yakın geçerli ve uygulanabilir kural ve koşullarla değiştirilir.   
 • Emirates, Teklif’i ve/veya bu Kurallar’ı herhangi bir zamanda tadil etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.  
 • Bu Kurallar, Dubai yasalarına göre ve BAE’de geçerli olduğu şekilde düzenlenir ve yorumlanır ve ortaya çıkabilecek tüm uyuşmazlıklarla ilgili olarak Dubai mahkemeleri münhasır yetkili olacaktır.  

Etkinliklere İlişkin Kural ve Koşullar:

 • Teklif, Teklif’e dahil olduğu açıkça ifade edilmiş olan hizmetler haricinde başka herhangi bir hizmet içermez. Müşteriler; seyahat sigortası, yemek ve transfer (bu koşullar altında sağlanandan başka) dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Teklif’in kullanılmasıyla bağlantılı diğer tüm masraflar ve harcamalardan ve Teklif ile bağlantılı diğer tüm yan masraflardan sorumludurlar.
 • Biletler 15 Ocak ile 5 Nisan 2024 arasında bir kez kullanım ve aynı gün giriş için geçerlidir. 
 • Bu Teklif’ten yararlanarak ilgili web sitelerinde yer alan Atlantis Aquaventure ve Museum of the Future Kural ve Koşullarını kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.
 • Her iki etkinlik, görüşü/kalkışı etkileyecek olumsuz hava koşullarından sorumlu tutulamaz.
 • Teklif nakit değerine sahip değildir, başka bir teklifle birlikte kullanılamaz ve daha önce satın alınmış biletler için geçerli değildir.

Atlantis Aquaventure Waterpark kuralları:

 • Tek kullanımlık her bir erişim kodu, 5 Nisan 2024’e kadar Atlantis, The Palm Dubai’deki Atlantis Aquaventure bilet gişesinde Atlantis Aquaventure Waterpark için bir günlük giriş biletine dönüştürülebilir.
 • Hediye Atlantis Aquaventure Waterpark bileti, saat 10.00’dan gün batımına kadar (önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir) giriş içindir.
 • Hediye Atlantis Aquaventure Waterpark biletlerine hiçbir ek ürün, hizmet, ulaşım, eğlence ve/veya yiyecek ve içecek dahil değildir. Bu teklif ile verilen biletler değiştirilemez, devredilemez, karşılığında para iadesi alınamaz, parasal değere sahip değildir, başka bir teklif ile birleştirilemez ve daha önce satın alınmış biletler için geçerli değildir.
 • 16 yaşından küçük misafirler tüm süre boyunca bir yetişkin refakatinde olmalıdır.
 • Ziyaretçilerin Aquaventure Waterpark’a yiyecek‑içecek, cam eşya veya alkol getirmesi yasaktır.
 • Bu Teklif’ten yararlanarak Atlantis, The Palm web sitesinde(Yeni bir sekmede harici bir web sitesinde açılır) yer alan Atlantis Aquaventure Waterpark Kural ve Koşullarını kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.

Museum of the Future kuralları: 

 • Hediye Museum of the Future biletlerinin, planlanan ziyaretten önce Emirates tarafından gönderilen tek kullanımlık kod ile museumofthefuture.ae(Yeni bir sekmede harici bir web sitesinde açılır) adresinden rezerve edilmesi ve en geç 5 Nisan 2024 tarihine kadar kullanılması gerekir.
 • Gönderilen kod(lar), museumofthefuture.ae(Yeni bir sekmede harici bir web sitesinde açılır) adresinde sadece bir kez kullanılabilir ve kod ile yapılan rezervasyonlarda daha sonra değişiklik yapılamaz.
 • Tek kullanımlık kodlar, 5 Nisan 2024’e kadar tüm tarih ve saatler için geçerlidir ve rezervasyon sırasındaki uygunluk durumuna tabidir.
 • Biletler yalnızca üzerinde gösterilen rezerve edildiği gün ve saat için geçerlidir.
 • Dört (4) yaş altı çocuklar için kod verilmeyecektir ancak ücretsiz giriş biletleri, yetişkin biletleri ile birlikte Museum of the Future web sitesinden rezerve edilmelidir.
 • On altı (16) yaş altı konukların yanında bir yetişkin olmalıdır.
 • Birden fazla kod kullanan yolcular ayrı rezervasyon yaptırmalıdır.
 • Teklif kapsamında kullanılan biletler, rezervasyon işlemi sırasında sunulan Museum of the Future biletleme kural ve koşullarına tabi olacaktır.
 • Bu teklif kapsamında kullanılan Museum of the Future biletleri devredilemez, iade edilemez, yeniden satılamaz ve başka herhangi bir promosyon, indirim, bilet veya nakit ile değiştirilemez.
 • Museum of the Future, kaybolan veya hasar gören bilet ve/veya kupon ya da kuponlardan sorumlu olmayacaktır.

Gizle

Spread the love