Havacılık

Charter uçuşlarda fark yaratan online yenilikler!

Charter uçuşlarda başarılı bir çıkış yakalayan Zehra Group / AirlineTools yenilikçi çözümler sunuyor ve en geniş charter ağına sahip GDS hizmeti veriyor.

Sadece OTA’lara ( Online Travel Agencies) ürün sağlayan tedarikçi komunundaki Zehra Group / AirlineTools , Türk Lirası ile ödeme seçeneği ve çalışma modeli ile kur riskini ortadan kaldırarak  kesintisiz operasyon desteği ile seyahat sektöründe adını duyurmaya devam ediyor !


Zehra Group CEO’ su Esat Bindik yaptığı açıklamada;
Her aşamada müşteri memnuniyetini ön planda tutan Zehra Group / AirlineTools olarak operasyonel süreçlerimizde titiz bir çalışma sergiliyoruz. Uzman ekibimiz, yolcularımızın seyahati boyunca sorunsuz ve konforlu bir deneyim yaşaması için her çabayı sarf ediyor.
💼 Operasyonel Mükemmeliyet: Detaylar Bizim İçin Önemli!

💻 API Teknolojisi ile Hızlı ve Kolay İşlemler!
Zehra Group / AirlineTools olarak seyahat operatörlerine özel olarak geliştirdiği API teknolojisi ile online rezervasyonlarda ve güncel bilgilere erişimde sınırları kaldırıyoruz . Seyahat planlarınızı anında yönetebilir, müsaitlik durumlarını takip edebilirsiniz.
Özel rotalarımız ve avantajlı paketlerimizle Zehra Group / AirlineTools Rusya-Avrupa-İran-Irak-Dubai-Suudi Arabistan-Özbekistan vb parkurlarında 56 havayolu ile GDS hizmeti vererek fark yaratıyor. Hali hazırda Türkiye’de B2B ve B2C networklerin neredeyse tamamına hizmet vererek bir ilke imza daha atmış olduk.
Aynı zamanda İstanbul’da yüzlerce garanti kontratlı otel fiyatlarımızı da API servisimize ekledik.


Sektörün önde gelen ‘B2B ve B2C markaları API entegasyonumuzu kolayca tamamladılar ve devam eden güçlü işbirliklerimiz başlamış oldu.


Zehra Group
Taksim360 oficce center Ablok kat 5 no 43
Ceo Esat Bindik
esatbindik@zehratur.com 05058183776
Arlinetools GmbH
Bahnhofstrasse 52 CH-8595 Altnau Switzerland
info@airlinetools.com T: 0041 (0) 79 685 57 21‬ Tax No: CHE-114.482.479
https://www.airlinetools.com/

Spread the love