Havacılık

Amadeus ve Lufthansa City Center International 30 yıllık ortaklığı güçlendiriyor

Amadeus ve LCCI, toparlanmayı hızlandırmak ve seyahati yeniden inşa etmek için otel içeriği ekleyerek ortaklıklarını daha da ileriye taşıyor

Amadeus ve Lufthansa City Center International (LCCI), otel zincirleri, aggregatorlar ve Amadeus Value Hotels içerikleriyle, otel rezervasyonlarını artırmak için ticari bir anlaşma imzalayarak 30 yıllık teknoloji ve içerik ortaklığını genişletti.

Amadeus, Lufthansa City Center International için tercih edilen bir seyahat teknolojisi ortağı olmaya devam ediyor ve anlaşmanın bir parçası olarak, Amadeus, toparlanma yolunda uluslararası Lufthansa City Center seyahat acentelerini (LCC) desteklemek için önemli iş ve son teknoloji yenilikleri sağlayacak.

LCC International acenteleri, artık Amadeus Selling Platform Connect’in çeşitli sağlayıcılardan (Amadeus Value Hotels, otel zincirleri, bed banks, Booking.com ve daha fazlası) otel içeriğinin görüntülendiği grafik otel arayüzü aracılığıyla dünyanın her yerinden daha fazla otel içeriğine erişebilir ve rezervasyon yapabilirler.  Amadeus Value Hotels, özellikle LCC International acentelerinin müşterilerine yarım milyonu aşkın otelden net fiyatlar sunmasına ve aynı zamanda iş hedeflerine göre kendi oranlarını ve marjlarını belirleme seçeneğine sahip olmasına olanak tanımaktadır.

Ayrıca, Amadeus Web Services teknolojisi, seyahat acentelerinin Amadeus’un otel içeriğini acentenin otel içeriği uygulamalarına entegre etmelerine olanak tanır. Bu entegrasyon, harici otel sağlayıcılarıyla acente anlaşmalarını tek bir platformda zenginleştirmektedir.

Yeni anlaşma aynı zamanda LCC International acentelerinin dünya çapında 174 ülkede bulunan Booking.com’a Amadeus aracılığıyla konaklama için erişmesine ve rezervasyon yapmasına imkan sunacak. Bu, LCC acentelerini, yolcularına en iyi seçeneği sunma konusunda desteklemek üzere artan üretkenlik ve daha fazla seçenek sağlamaktadır.

Lufthansa City Center International Genel Müdürü Martina Groenegres “Yeni anlaşmamız, dünya genelindeki otel zincirlerinden, aggregatorlardan ve Amadeus Value Hotels’den gelen içerikle otel rezervasyonlarını artırmamıza yardımcı olacak. Buna ek olarak, Amadeus’un özelleştirilmiş eğitimi, bilgi paylaşımı, pazarlama ve iletişim girişimleriyle, LCCI’nin günümüz gezginlerinin yeni ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda rezervasyon hacimleri oluşturabileceğine inanıyoruz,” dedi.

Amadeus, Seyahat Dağıtımı Başkan Yardımcısı, Angel Gallego da “Pandemi, insanların seyahat etme şeklini değiştirdi. Uzun vadeli ortağımız LCCI ile birlikte, yolcuların güvenini yeniden kazanmanın seyahati yeniden inşa etmenin anahtarı olacağını biliyoruz.  Müşterilerimizin alakalı ve en iyi otel içeriğine hızlı ve verimli bir şekilde erişmeleri önemlidir, böylece gezginlerin değişen ihtiyaçlarına göre doğru konaklamayı mükemmel şekilde uyarlayabilirler. Amadeus, LCC International seyahat acentelerinin her tür otel içeriğine erişmesini kolaylaştırdı ve daha parlak bir gelecek için sabırsızlanıyoruz, bunu uzun süreli ortaklarımıza sunabildiğimiz için mutluyuz, ”diye belirtti.

Lufthansa City Center Hakkında:

Lufthansa City Center (LCC), 85’ten fazla ülkede 500 ofisi ve toplam 5,43 milyar Euro’luk cirosu (2019 mali yılı) ile seyahat acentesi pazarında dünyanın en büyük bağımsız franchise şirketidir. LCC, dinlence (turizm) ve kurumsal (iş seyahati) sektörlerde faaliyet göstermektedir. Sahibi tarafından yönetilen orta ölçekli seyahat acenteleri zinciri, Almanya’da yaklaşık  2,000 çalışanı olan 270 ofisi içermektedir. Kendi ana pazarı Almanya’nın (Alman franchisor Lufthansa City Centre Reisebüropartner GmbH tarafından işletilmektedir) dışında, seyahat acentesi ağı 230 ofiste yaklaşık  2,300 kişiyi istihdam etmektedir. Dünya çapındaki tüm acentelerden sorumlu olan, Frankfurt/Almanya’da yerleşik uluslararası franchise veren Lufthansa City Center International GmbH’dir. Lufthansa City Center, her pazarda ihtiyaç duyulan kültürel farklılıkları ve dinamikleri beslemek için yerel düzeyde ilgili küresel bir program sunar. Yerel yeteneklere sahip küresel bir mevcudiyet, olağanüstü müşteri hizmetleri sunmak için en iyi fırsatı sağlar. Daha fazla bilgi lufthansa-city-center.com/en adresinde mevcuttur.

Spread the love