Havacılık

Airlink ve Lufthansa arasında ortak uçuş anlaşması imzalandı

Lufthansa Group’un havayolu müşterileri artık Airlink’in Güney Afrika’daki çeşitli varış noktalarına giden iç hat bağlantılı uçuşlarını kullanabilecek.

Ortak uçuş anlaşması,müşterilerin Lufthansa ile Avrupa’ya gidiş -dönüş uzun mesafeli uçuş rezervasyonu yapmasına olanak tanırken,Johannesburg ve Cape Town üzerinden çeşitli Güney Afrika şehirlerine gidiş-dönüş bağlantılı uçuşları da aynı rezervasyonda birleştirmesine olanak tanıyor.

Ortak uçuş biletleri ,ayrı rezervasyonlardan daha basittir.Müşterilerin, ortak uçuş ortağı havayolları arasında koordine edilen Johannesburg veya Cape Town’daki transit sırasında sorunsuz bir seyahat deneyimi için bagajlarını son varış noktalarına kadar kontrol etmelerine olanak sağlıyor.

Lufthansa grubunun uçuş ağına Güney Afrika çapında çok sayıda yeni Airlink destinasyonu eklendi.Durban, George, Gqeberha(Port Elizabeth) veya Doğu Londra’ya veya bu şehirlerden Airlink uçuşları , Lufthansa’nın Johannesburg ve Cape Town dışındaki uzun mesafeli uçuşlarına uygun bağlantılara olanak tanımış oluyor

AIRLINK MALAVİ UÇUŞLARINI BAŞLATIYOR

Airlink, Güney Afrika’dan Güneydoğu Afrika’daki Malavi’ye direk uçuşlar başlatıyor.

Johannesburg’dan Lilongwe’ye Johannesburg ile Blantyre arasında uçuşlar Eylül ayından itibaren operasyonlara başlamıştı. Tüm uçuşlar, her iki rotada da Airlink’in konforlu ve verimli 37 koltuklu Embraer bölge jetleri kullanılarak gerçekleştirilecek ve her iki destinasyonda da haftada 3 kez sefer yapılacak.

Spread the love