Havacılık

Air Astana yeni Tel Aviv uçuşları için bilet satışına başladı

Air Astana, Eylül ayından itibaren Airbus A321LR uçakları ile haftada iki kez Almatı’dan İsrail’in Tel Aviv şehrine gerçekleştireceği yeni direkt uçuş için bilet satışlarına başladı. Bu uçuşla birlikte havayolu, uçuş ağına yeni bir yön verirken aynı zamanda Kazakistan ile İsrail arasındaki ilk doğrudan uçuşu gerçekleştirmiş olacak.

Uçuş Perşembe günleri Almatı’dan 04:30’da kalkacak ve 08:15’te Tel Aviv’e varacak, Pazar günleri ise 04:10’da kalkacak ve 07:55’te varacaktır. Dönüş uçuşları 09:30’da gerçekleştirilecek ve Almatı’ya varış 18:20’de olacaktır. Tüm saatler yerel saatlerdir. Uçuş süresi gidişte 6 saat 45 dakika ve Almatı’ya gelişte 5 saat 50 dakika olacaktır.

Tel Aviv şehri Akdeniz boyunca uzanan kumsallarıyla ünlüdür ve turistlere kültür, mimari, tarih, eğlence ve yemeklerin eşsiz bir karışımını sunar.

Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Adel Dauletbek, “Yolcularımıza Air Astana’nın yeni Tel Aviv seferinden yararlanma ve Orta Doğu’daki eşsiz bir ülkeyi keşfetme fırsatı sunmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. “Tel Aviv, turizm ve yeni keşifler için sınırsız fırsatlar sunan heyecan verici bir şehir. Uçuşlarımızdaki yüksek konfor ve hizmet kalitesi bu yolculuğu unutulmaz kılacaktır.”

Yeni uçuş için bilet rezervasyonları havayolunun resmi web sitesinde, bilet satış ofislerinde, yetkili acentelerde ve Rezervasyon ve Bilgi Merkezi’nde yapılabilmektedir.

Spread the love