HaberlerHavacılık

Air Astana – Kazakistan’dan da Phuket’e uçmaya başlıyor

İstanbul uçuş sayıları artırıldı. Air Astana İstanbul’a uçuş sıklığını Nur-Sultan’dan haftada 3 sefere ve Almatı’dan da haftada 5 sefere çıkardı.

Air Astana, 31 Ekim 2021’de Almatı’dan Tayland’ın tropik adası Phuket’e haftada iki kez direkt uçuşa başlayarak uluslararası ağını genişletmeye devam ediyor.

Ayrıca St Petersburg uçuşları yeniden başladı. Dubai ve Moskova uçuş sayıları da artırıldı.  Air Astana, Ekim ayının başlarında, Nur-Sultan’dan haftada bir gün St. Petersburg uçuşlarına yeniden başladı Şirket ayrıca aynı tarihlerde Moskova’ya olan uçuş sayılarını Almatı’dan haftanın her günü şeklinde ve Nur-Sultan’dan da haftada beş güne yükseltti. 23 Ekim 2021’den itibarende Dubai için uçuş sayısı, Almatı’dan haftada üç uçuş ve 1 Kasım 2021’den itibaren ise Nur-Sultan’dan her gün olmak üzere haftada toplam 10 uçuşa yükseltiliyor.

Seyahat Bilgileri / Giriş Koşulları

Uçuşlar ve giriş gereklilikleri hakkında ek bilgilere https://airastana.com/global/en-us adresinden ulaşılabileceği gibi, Tayland’a özel bilgilere de https://airastana.com/kaz/en-us/Book-Manage/Book/Special-Offers/Flights-to-Phuket adresinden ulaşılabilir.

Spread the love