Havacılık

Sunexpress iptal uçuşlarını duyurdu

SunExpress tarafından yapılan açıklamada 29 Nisan 17 Mayıs tarihleri arasında iç hat uçuşlarının büyük bir kısmını askıya alındığı duyuruldu.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nin 29 Nisan 2021 saat 19:00’dan 17 Mayıs 2021 saat 05:00’a kadar ülke çapındagetirdiği sokağa çıkma yasağı kapsamında, şehirlerarası seyahat kısıtlaması uygulanacaktır.

Alınan bu kararı desteklemek adına, SunExpress olarak iç hat uçuşlarımızın çoğunu askıya almış bulunuyoruz.

Antalya ve İzmir’den büyük şehirlere olan belirli uçuşlarımızı haftalık olarak düzenlemeye devam edeceğiz.

Devam eden iç hat uçuşlarımızı satış sistemimizden takip etmenizi rica ederiz. Dış hat uçuşlarımız, söz konusu iptallerden etkilenmeyecektir.

Yasağın geçerli olduğu tarihlerdeki uçuşlarımıza rezervasyonu olan yolcularımıza, biletlemesinin 26 Nisan 2021 tarihinden önce yapılmış olması koşulu ile, orijinal seyahat tarihinden sonraki üç ay içinde olmak kaydıyla

diledikleri farklı bir uçuşumuz için ücretsiz bilet değişikliği imkânı sunulacaktır. İki bilet fiyatı arasındaki fark tahsil edilebilecektir. Veya yolcularımız biletlerini 3 ay içerisinde kullanabilecekleri şekilde açığa alabilirler.

Covid-19 pandemi sürecinde SunExpress ailesi olarak sizlerin yanınızdayız. Mecburen iptal ettiğimiz

seferlerdeki yolcularınızı arayarak yukarıda verilen kuralları bildirmenizi ve çok yoğun olan çağrı merkezimizi aramamaları için desteklerinizi rica ediyoruz.

Spread the love