Havacılık

Singapur Havayollarından uçak içinde ücretsiz wifi

Singapur Hava Yolları tüm busıness class ve pps club yolcularına sınırsız ve ücretsiz uçak içi wifi sunuyor.

Premium Economy Class ve Economy Class’taki tüm KrisFlyer üyeleri de artık sırasıyla üç saatlik ve iki saatlik ücretsiz Wi-Fi planlarının keyfini çıkarıyor

  • Tüm yolcuların kullanımına tamamen yeni ve cazip fiyatlı Wi-Fi paketleri sunuluyor.

            Singapur Hava Yolları (SIA), tüm Business Class yolcularının yanı sıra PPS Club üyeleri ve PPS Club ek kart sahipleri için ücretsiz ve sınırsız uçak içi Wi-Fi hizmetini kullanıma sundu. Ayrıca, KrisFlyer üyeleri artık Premium Economy Class’ta seyahat ederken üç saatlik ücretsiz Wi-Fi planlarından ve Economy Class’ta seyahat ederken iki saatlik ücretsiz Wi-Fi planlarından yararlanabilecek.

            KrisFlyer üyesi olmayan yolcular ve ücretsiz paketlerini tüketmiş olabilecek üyeler, Singapur Hava Yolları’nın yeni ve cazip fiyatlı Wi-Fi planlarından yararlanabilir. Bunlar, bir saat için 3,99 ABD Doları, üç saat için 8,99 ABD Doları ve tüm uçuş için 15,99 ABD Doları arasında değişmektedir[1].

            Bu geliştirmeler, Suites ve First Class yolcularının da ücretsiz sınırsız Wi-Fi erişiminden yararlanmasıyla, Singapur Hava Yolları uçuşlarında uçak içi müşteri deneyimini daha da yükseltiyor.

            Sonuç olarak Singapur Hava Yolları, Suites, First Class ve Business Class yolcuları ile PPS Club üyeleri için seferlerinde[2]  ücretsiz sınırsız Wi-Fi sunan ilk hava yollarından biri oldu.

            Daha önce, Business Class yolcuları ve PPS Club üyeleri, uçuş sırasında 100 MB’lık ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanıyordu. Premium Economy Class ve Economy Class’ta seyahat eden KrisFlyer üyelerine, yalnızca metin mesajlaşma hizmetleri için optimize edilmiş iki saatlik ücretsiz uçak içi Wi-Fi planı sunuluyordu.

            Singapur Hava Yolları Müşteri Deneyimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Bay Yeoh Phee Teik şunları söyledi: “Havada 15.000 fit yükseklikte bile bağlantıda kalmak, seyahat deneyiminin önemli bir parçası haline geldi. Gelişmiş Wi-Fi planlarımızla, Singapur Hava Yolları yolcuları sevdikleriyle iletişim halinde kalabilir, sosyal medya kanallarında fotoğraf ve videolar yayınlayabilir veya en son haberlerden haberdar olabilir. Bu değişiklikler, yolcularımızın geri bildirimleri ışığında Singapur Hava Yolları’nın seyahat deneyimini geliştirmek ve lider konumunu sürdürmek için yaptığı sürekli yatırımın bir parçasıdır.” Gelişmiş uçak içi Wi-Fi teklifleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Ek A’ya bakın.


Spread the love