HaberlerHavacılık

SAN TSG Amadeus ile Global IT Partner Company Anlaşması İmzaladı

SAN TSG Artık Sertifikalı Amadeus API Uygulama Sağlayıcısı

Müşterilerine seyahat endüstrisinde Incoming, Tur Operatörü, online uçak bileti ve otel rezervasyon yazılımları ile çözüm ortaklığı sunan SAN TSG, dünya çapındaki tüm Amadeus ofisleri tarafından tanınan Global Amadeus ile IT Partnerlik anlaşmasını imzaladı. (Lisanslı Amadeus API İstemci Uygulama Sağlayıcısı)

Bu anlaşma ile; SAN TSG’nin sunduğu yazılım çözümlerinde Amadeus uçak bileti ve Amadeus Value Hotel içeriğinin tedarikçisi olarak Amadeus’u eklemek isteyen seyahat acenteleri, Amadeus Global Web Servis uygulamalarına erişim sağlamak için ekstra bir CAP/CAU lisansı almasına gerek kalmadan SAN TSG’nin mevcut CAP (Client Application Provider) lisanslı çözümlerinden CAU müşterisi (Client Application User) statüsünde yararlanabilecektir.

SAN TSG yazılım ekipleri, bu anlaşma kapsamında global ve yerel Amadeus ekipleri ile tam koordineli olarak seyahat endüstrisinde fark yaratan çözümler sunmaya devam etmektedir.

 Projelerinde SAN TSG’yi tercih eden seyahat acenteleri ve Tur Operatörleri, Amadeus’un sağladığı en son teknolojileri ve güncellemeleri projelerinde kullanabilecek olup, Amadeus Value Hotel içeriği dahil, global havayollarına ek olarak, düşük maliyetli havayolları ve NDC içerikleri gibi uçuş seçeneklerine çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilecek, pazarda bir üst seviyede konumlanabilecek, isterlerse dinamik tatil paketlemelerinde de bu ürünleri kullanarak rekabet avantajı sağlayıp  müşterilerine zengin içerikli teklifler sunabileceklerdir.

Anlaşma kapsamında SAN TSG’nin sunduğu çözümler, seyahat acentelerinin Uçuş ve Otel tarafındaki online B2B/B2C, Konsolidatör veya Kurumsal uygulama ihtiyaçlarını herhangi bir Web Servis yazılım ve entegrasyon eforuna gerek kalmaksızın, SAN TSG’nin hazır Amadeus online ürünlerine kolayca erişebilmesine ve çok kısa sürede projelerini yayına alabilmesine imkan sağlamaktadır.

Bu anlaşma, SAN TSG’nin seyahat teknolojileri çözümleri konusunda yetkinliğini, aynı zamanda Amadeus ile SAN TSG arasındaki yakın çalışma ilişkisini ve uzun vadeli stratejik iş birliğini temsil etmektedir.

SAN TSG olarak seyahatin geleceğini şekillendiren Amadeus teknoloji firması ile yaptığımız global iş birliğini sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

SAN TSG Hakkında;

SAN TSG, 120 kişilik uzman ekibi ve tecrübeli kadrosu ile Incoming, Tur Operatörü, online uçak bileti ve otel rezervasyon yazılım çözümleri sunmaktadır.

SAN TSG seyahat endüstrisinde teknoloji ve teknoloji evriminin öneminin bilinciyle 28 yıldır sadece seyahat sektörüne özel çözümler üretmektedir.  SAN TSG sürekli değişen ve gelişen seyahat endüstrisi için offline ve online seyahat acentelerine, seyahat toptancılarına ve tur operatörlerine yeni nesil çözümler üreterek ihtiyaca özel çözümler sunmakta olup, teknoloji ve altyapısını sektörün değişen dinamiklerine paralel olarak sürekli geliştirmektedir.

SAN TSG’nin yazılım çözümleri bugün 72 ülkede aktif bir şekilde farklı milliyetlerdeki acenteler tarafından kullanılmaktadır. Gelişmiş online uçak bileti rezervasyon yazılımı SanFlight’a ek olarak Incoming acente yazılımı olan ve halihazırda 50+ üniversitede ders olarak eğitimi verilen “Sejour” ve tur operatörü yazılımı olan “TourVisio” lokomotif ürünleridir. Bunların yanında muhasebe yazılımı olarak “Abacus”, B2B, B2C sistemler, web servis – XML ürünleri ve otel acente rezervasyon iletişimi olarak 5.000’in üzerinde otel tarafından kullanılan “Hotel2Sejour”, ayrıca PAXIMUM “Global Travel Marketplace” projesi ile 160+ lokal ve global tedarikçilerin ürünlerini birleştirerek tedarikçilerinin global pazarlara ve Tur Operatörlerinin dinamik paketlemelerine ücretsiz olarak açmaktadır.

Amadeus Hakkında

1987 yılında kurulan Amadeus, 190’dan fazla ülkede, dünya genelinde 146 farklı milliyetten, 62 farklı dilde 19.000’den fazla çalışanı ile seyahat sektörüne en üst kalitede ve yenilikçi bir anlayışla hizmet veren, küresel seyahat endüstrisine kendini adamış önde gelen dünyanın ilk 10 teknoloji şirketinden birisidir. 

Amadeus dünya genelinde Bangalore’den Boston’a, Nice’den İstanbul’a kadar 50’den fazla geliştirme merkezine (R&D) sahiptir. 2004’ten bu yana 8 Milyar € dan fazla Ar-Ge yatırımı ve Açık Kaynak teknolojisine tam olarak geçen lider teknoloji firmasıdır.

                Her bir yıl 1.9+ milyar insan Amadeus çözümleri ile seyahat etmektedir.

                646+ milyon toplam rezervasyon işlemi Amadeus sistemi üzerinden yapılmaktadır.

                Euro Stoxx 50’de Avrupa’nın en iyi performans gösteren halka açık şirketlerinden biri olarak tanınmaktadır.

                Peşpeşe son 9 yıl DJSI’da (Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi) Yazılım ve Hizmetler sektöründe dünya lideri olarak tanınmaktadır.

Seyahat gelişmeyi güçlendirir. Amadeus’un çözümleri, seyahat acenteleri, arama motorları, tur operatörleri, havayolları, havaalanları, oteller, rent a car& transfer (mobility) ve tren aracılığıyla gezginleri istedikleri seyahatlere bağlamaktadır. Amadeus seyahate güç katan çözümleri ile her yıl milyarlarca insan için seyahati zenginleştirmektedir.

Özetle Amadeus, 30 yılı aşkın bir süredir seyahat endüstrisi ile ortaklaşa teknolojiyi geliştiren, insanların nasıl seyahat ettiğine dair derin bir anlayışı, müşterilerin ihtiyaç duyduğu en karmaşık, güvenilir, kritik sistemleri tasarlama ve sunma becerisiyle birleştiren lider teknoloji firmasıdır.

Spread the love