Havacılık

Qatar Airways’ten sıfır temas uçak içi eğlencesi

Qatar Airways, Yolculara% 100 Dokunmasız ‘Zero-Touch’ Uçak İçi Eğlence Teknolojisi Sunan İlk Küresel Havayolu Olacak.

Qatar Airways Airbus A350 filosunda seyahat eden yolcular, yakında ödüllü Oryx One uçak içi eğlence sistemine kendi kişisel elektronik cihazlarıyla erişebilecek ve COVID-19 riskini en aza indirecek.

Ödüllü havayolu aynı zamanda, yolcularına Boeing 787-9 filosundaki tüm kabinlerde kişisel Bluetooth kulaklıklarını koltuk arkası IFE sistemi ile eşleştirme seçeneği sunan Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki ilk havayolu olacak.

Qatar Airways, kısa bir süre önce, uluslararası hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından prestijli 5 Yıldızlı COVID-19 Havayolu Güvenlik Derecelendirmesini elde eden dünyadaki ilk küresel havayolu oldu. Bu, HIA’nın Orta Doğu ve Asya’da Skytrax 5 Yıldızlı COVID-19 Havaalanı Güvenlik Derecelendirmesi ile ödüllendirilen ilk havalimanı olarak başarısının ardından geldi

Qatar Airways Group İcra Kurulu Başkanı Ekselansları Sayın Akbar Al Baker şunları söyledi:

“En son teknolojiye sahip Zero-Touch teknolojisinin tanıtımı ve yolcuların kişisel Bluetooth kulaklıklarını uçakta kullanabilmelerinin sağlanması, halihazırda katı ve katı COVID-19 önlemlerimizi başka bir seviyeye taşıyarak yolcu yüzeyini sınırlandırmada önemli bir adımdır.

Spread the love