Havacılık

Etiyopya Havayolları, ekonomi sınıfı yolcularına uygun dijital seçenekler sunuyor.

Afrika’nın en büyük Havacılık grubu olan Etiyopya Havayolları, ekonomi sınıfı yolcularının ekstra alan kazanmak ve rahatlamak için, uçakta bir veya daha fazla boş koltuk satın almalarını sağlayan ‘’My ShebaSpace’’ adlı yeni dijital seçeneğini piyasaya sürdüğünü duyurmaktan memnuniyet duyar.

Etiyopya Havayolları, ultra-modern Addis Ababa Bole Uluslararası Havalimanı’nda ve uçak içinde, sosyal mesafe ve sanitasyon önlemleri uygulayan yolcu güvenliği yönergeleri getirerek, COVID-19 pandemisine yanıt verdi. Uçak kapasitesinin azaltılması ve baştan sona yolcuların seyahatinin tanıtımı, Etiyopya Havayollarının yüksek müşteri deneyimi arayışında sürdürdüğü girişimler arasında yer alıyor.

Etiyopya Havayolları grubu CEO ‘su Bay Tewolde GebreMariam ‘’My ShebaSpace’’ ile ilgili olarak şunları söyledi: ‘’ Müşteri odaklı hizmet sunumundaki çevikliğimiz ve pazara hızlı yanıt vermemiz, ihtiyacı olanlara kolaylık sağlama ihtiyacını ortaya çıkarıyor. ‘’My ShebaSpace ‘’, ekonomi sınıfı kabininde ekstra alana sahip olmak isteyen ve konforun tadını çıkarmayı tercih eden değerli müşterilerimiz için piyasaya sürüldü. İnsanları uçarken rahat ettirmek için yaptığımız, bizim ayakta kalma, daha iyisini sunma ve ön planda olma arzumuzun bir belirtisidir. Müşterilerimizin, yolculuklarının kontrolünün kendilerinde olduğunu hissetmelerinden keyif alacaklarına inanıyoruz. ’’.

Paketlenmiş isteğe bağlı hizmetler ve tahmine dayalı zeka ile ‘’My ShebaSpace’’, 30 US$’dan başlayan makul bir ücret ile ekstra alan sunacak. ‘’ My ShebaSpace’’ yalnızca yolcuların yanlarında boş bir koltuk garanti etmek için fazladan ödeme yapmasına izin vermekle ilgili değil, havayollarının değişen müşterilerinin talepleri doğrultusunda çeşitlendirilmiş seçenekler sunma kararlığıyla da ilgilidir.

‘’My ShebaSpace, ekstra koltuk satışına uçuşa 72 saat kala açılmaktadır ve Etiyopya web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla erişilebilir.

Editör Notu

Etiyopya Havayolları Hakkında

Etiyopya Havayolları, Afrika’da en hızlı büyüyen havayolu şirketidir. Yetmiş beş yıllık operasyonunda Etiyopya, verimlilik ve operasyonel başarıda rakipsiz, kıtanın önde gelen taşıyıcılarından biri haline geldi. Etiyopya, en genç ve en modern filoyu beş kıtada 127 uluslararası yolcu ve kargo noktasına işleten Pan-Afrika yolcu ve kargo ağında aslan payına sahiptir. Etiyopya filosu, ortalama olarak 5 yıllık filo yaşına sahip olan Airbus A350, Boeing 787-8, Boeing 787-9, Boeing 777-300ER, Boeing 777-200LR, Boeing 777-200 Kargo uçağı, Bombardier Q-400 çift kabin gibi ultra-modern ve çevre dostu uçakları içermektedir. Aslında Etiyopya, Afrika’da bu uçaklara sahip olan ve onları işleten ilk havayolu şirketidir. Etiyopya şu anda, yedi iş birimiyle Afrika’nın lider Havacılık grubu haline geleceğini görecek olan Vision 2025 adlı 15 yıllık bir stratejik plan uyguluyor: Etiyopya Uluslararası Hizmetler; Etiyopya Kargo & Lojistik Hizmetleri; Etiyopya MRO Hizmetleri; Etiyopya Havacılık Akademisi; Ethiopian ADD Merkez Yer Hizmetleri, Etiyopya Havaalanları Hizmetleri ve Etiyopya Ekspres Hizmetleri (Yurtiçi). Etiyopya, son yedi yılda ortalama %25 büyüme kaydeden çok ödüllü bir havayolu şirketidir.

E-mail: CorporateCommunication@ethiopianairlines.com

Telefon: (251-11)517-8913/165/529/ 

Web: https://www.ethiopianairlines.com/et

Sosyal Medya

Facebook:  https://www.facebook.com/EthiopianAirlines                    

Twitter:      https://twitter.com/flyethiopian

Instagram: https://www.instagram.com/fly.ethiopian/

LinkedIn:    https://www.linkedin.com/company/48846/admin/

Telegram:   https://t.me/ethiopian_airlines YouTube:    https://www.youtube.com/c/Ethiopianairlinescom

Spread the love