Havacılık

Emirates’ten refakatçisiz seyahat eden minik ve genç yolculara özel lounge hizmeti

Emirates , seyahat eden refakatçisiz minik ve genç yolcuları için Dubai Uluslararası Havalimanı’nda yeni Lounge’u olan Young Flyers’ı hizmete soktu

Emirates ile uçan minik ve genç yolcular artık Dubai Uluslararası Havalimanı’nda, Emirates’in B Bölgesindeki First Class Dinlenme Salonu’nun yanında yer alan, Young Flyers Lounge’ımızda eğlenerek uçuşlarını bekleyebilirler. Young Flyers Lounge’ımız 7 gün 24 saat açık olup, eğlenceli video oyunları, içecekler ve atıştırmalıklar, konforlu oturma alanları, çocuklar için tasarlanmış tuvaletler ve ücretsiz wi-fi eşliğinde minik ve genç yolcuları bekliyor.

Emirates’in Refakatçisiz Seyahat Eden Minik ve Genç Yolcu Hizmeti için önceden rezervasyon yaptıran ebeveynler veya vasiler, gönül rahatlığı içinde minik ve genç yolcuların Dubai Havalimanı Terminal 3’te bulunan Young Flyers Lounge’ında eğlenceli vakit geçireceklerinden emin olabilirler.

Emirates’in güler yüzlü havalimanı ekipleri tarafından kendilerine lounge’a ve lounge’dan uçaklarının biniş kapısına kadar eşlik edilecek olup, pasaport ve güvenlik işlemleri lounge’a tamamlanacaktır. Emirates kabin ekibi ise minik ve genç yolcularımızı uçağın kapısında karşılamak ve koltuklarını bulmalarına yardımcı olmak üzere bekliyor olacaklardır.

Uçakta, minik ve genç yolcular, 50’den fazla Disney filmi ve 130’dan fazla TV kanalı arasından seçim yaparak eğlenceli vakit geçirip, lezzetli yemeklerin ve atıştırmalıkların tadını çıkarırken, oyuncaklar, aktivite paketleri ve çocuklara uygun kulaklıklar kendilerine servis edilecektir. Emirates’in minik ve genç yolcularının, Expo 2020 Dubai’den ilham alan ve küçük Emirates karakterlerini içeren oyuncaklar ve çantalarını çok seveceklerine eminiz. Emirates’in tüm oyuncak ve çantaları geri dönüştürülmüş malzemeden  yapılmaktadır.

Emirates’in refakatçisiz minik ve genç yolculara yönelik hizmetini yanlarında yetişkin olmadan seyahat eden 5 ila 11 yaş arasındaki çocuklar için geçerli olup, seyahatten önce rezerve edilmesi gerekmektedir. Hizmet ayrıca 12 ila 15 yaş arasındaki genç gezginler için de arzu edildiği taktirde rezerve edilebilir.

Daha fazla bilgiyi aşağida yer alan  adresi ziyaret ederek alabilirsiniz.

https://www.emirates.com/tr/turkish/family/planning-your-family-trip/unaccompanied-minors/

Spread the love