Havacılık

Emirates yolcularını Dubai’de üç değişik aktivitede misafir ediyor

16 – 29 Ocak 2023 tarihleri arasında Dubai ve ötesi için  gidiş-dönüş bilet satın alan, 18 Ocak – 31 Mart 2023 tarihleri arasında seyahat edip, Dubai’de en az 20 saat duraklama yapan Emirates yolcuları , At the Top, Burj KhalifaDubai Fountain Boardwalk ve 45 dakikalık Yellow Boat Atlantis Blast Tour‘unun tadını  çıkarabilecekler

Bunlara ilave olarak, tüm şehir genelindeki My Emirates Pass ayrıcalıklarından yararlanacaklar

SATIŞ       16 Ocak – 29 Ocak 2023   tarihleri arasında

 SEYAHAT    18 Ocak – 31 Mart 2023    tarihleri arasında

KOŞULLARA TABİDİR.

Bilet satışının hemen ardından Emirates ofisine ekturkey@emirates.com e-mail adresi üzerinden ulaşılıp, biletlenen yolcuların rezervasyon ve bilet numarası bilgileri Emirates ofisi ile paylaşılmalıdır.

Kampanya için erişim kodu talepleri, yolcunun seyahatinden minimum 96 saat öncesinde yapılmalıdır.

Bilgiler paylaşıldıktan ve biletlerin kampanya için uygun kriterlerde olduğu onaylandıktan 12 saat içinde,  aktiviteler için iki erişim kodunu içeren bir e-posta onayı acente e-mail adresine ulaştırılacaktır.

·         Erişim kodları 31 Mart 2023‘e kadar geçerlidir ve her kod tek girişliktir.

·         Her erişim kodu, bir günlük aktivite giriş bileti ile değiştirilebilir. Bir kere yapılan rezervasyon bir daha değiştirilemez. Ilgili gün ve saat için geçerlidir.

·         Dört yaşın (4) altındaki çocuklara kod verilmeyecektir, girişleri ücretsizdir.

·         Beş yaşın (5) altındaki çocukların ve hamile bayanların bot turuna katılmalarına güvenlik sebepleri nedeni ile izin verilmez.

·         16 yaş altı gençler bir ebeveyn beraberinde aktiviteye alınırlar.

·         Bu kampanya kapsamındaki ücretsiz aktivite biletleri değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez, nakit değeri yoktur, başka bir kampanya ile birleştirilemez ve önceden satın alınan biletler için geçerli değildir. (Kampanya tarihi sonrası satın almalar için geçerlidir)

·         Emirates, kampanyayı ve/veya bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

·         Kampanyadan yararlanmak için, kampanya süresi boyunca, İstanbul’dan  Dubai [DXB]’ye Emirates tarafından gerçekleştirilen bir uçuş için gidiş – dönüş  biletin satın alınması gereklidir. Tek yön için kesilen biletler kampanya dahilinde değildir.

·         Emirates Havayolu dışında gerçekleştirilen hiç bir kod anlaşmalı uçuş kampanyaya dahil değildir.

Koşullar hakkında daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Lütfen kampanya ile ilgili ücretsiz giriş biletleri hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için 0212 315 45 45 nolu telefondan veya ekturkey@emirates.com adresine mail göndererek rezervasyon ekibimizle irtbata geçin.

08 Kasım 2022 tarihinden itibaren BAE’ye seyahat eden yolcular için Covid-19 ile ilgili tüm kısıtlamaların kaldırıldığını bildirmek isteriz.

Dubai üzerinden transit olarak seyahat eden yolcuların, ilgili  ülkenin Timatic‘te belirtilen seyahat yönergelerinin şartlara uymaları gerekmektedir.

Her mevsimde unutulmaz eğlenceli tatil olanakları sunan Dubai‘de yolcularınızın ailece neler yapabileceklerini sizler için aşağıda listelemiş bulunmaktayız.

Bu etkinlik ve aktiviteler doğrultusunda yolcularınıza eğlenceli seçenekler sunacağınızdan eminiz.

Spread the love