Havacılık

Emirates – Air Canada Yolcu Sadakat Programı Ortaklığı

Emirates Skywards ve Air Canada yolcu sadakat programı Aeroplan,  ‘üyelerine’ ortak sadakat programı avantajlarını sunmaya başladı.

Skywards ve Aeroplan üyeleri artık Emirates ve Air Canada tarafından gerçekleştirilen bütün uçuşlarda Mil/Puanı kazanma ve harcama imkânına sahip olacaklar.

Emirates Skywards üyeleri, Air Canada tarafından gerçekleştirilen bütün uçuşlarda Mil kazanma ve harcama imkânına sahip olarak dünya çapında 220’den fazla uçuş noktasına seyahat edebilirler. Aeroplan üyeleri de, Emirates tarafından gerçekleştirilen tüm uçuşlarda Puan kazanma ve harcama avantajından faydalanarak merkezimiz Dubai  üzerinden altı kıtadaki 130’dan fazla uçuş noktasına erişebilirler.

Air Canada veya Emirates uçuşlarında Ekonomi Class’ta seyahat eden Emirates Skywards Platinum ve Gold üyeleriAir Canada’nın Maple Leaf Dinlenme Salonları ve Toronto Pearson’daki Air Canada Café’ye bir misafirleriyle birlikte ücretsiz girebilirken, Emirates ile Ekonomi Class’ta seyahat eden Aeroplan Elite 50K75K ve Super Elite üyeleri ise, Dubai’de Emirates Business Class Dinlenme Salonu‘na bir misafirleriyle birlikte ücretsiz girebiliyorlar.

Spread the love