Havacılık

Emirates 2022 Business Traveller Orta Doğu Ödülleri’nde  ‘Dünya Çapında En İyi Havayolu’ Ödülünü aldı

                                                             
Emirates,2022 Business Traveller Orta Doğu Ödülleri’nde üst üste dokuzuncu kez “Dünya Çapında En İyi Havayolu” ödülünü aldı. Bu gurur verici ödül, “En İyi Premium Ekonomi Sınıfı”“En İyi Ekonomi Sınıfı” ve “En İyi Yolcu Sadakat Programı” kategorilerinde de alınan 3 ödül ile daha taçlandırıldı.  
Emirates’ten yapılan şu ifadelere yer verildi ; Almış olduğumuz ödüller bizim için, iyileşme ve yeniden yapılanma sürecinde havada ve yerde müşteri deneyimi girişimlerimize, ürün ve hizmetlerimize yapılan multi milyar dolarlık yatırımlarımızla “Fly Better” konsept ve vizyonumuzu gerçekleştirmek konusundaki ısrar ve kararlılığımızın bir takdiri olmuştur.   Premium Ekonomi sınıfımızın, sahneye ilk çıkışının üzerinden sadece 1 yıl geçmesine rağmen, Business Class’a benzer bir ahşap panel bulunan koltukları, 6 yöne ayarlanabilen başlıkları, 102 cm’lik geniş koltuk aralığı, 49,5 cm’lik koltuk genişliği ve 20 cm’lik koltuk yatırma mesafesiyle oldukça büyük ilgi gördü.   1 Haziran tarihinde satışa açılacak olan Premium Ekonomi sınıfımız, 1 Ağustos tarihinden itibaren Londra, Paris, Sidney hatlarında hizmet vermeye başlayacak olup, Aralık ayından itibaren ise Christchurch hattımızda yolcularımızla buluşacak.  

EMIRATES’İN  MÜŞTERİLERİNE SUNDUĞU AYRICALIKLI  “PREMIUM EKONOMİ”  SINIFI’NIN ÖZELLİKLERİ  
Özel Havalimanı Deneyimi Yolcularımız, Premium Ekonomi sınıfına özel check-in kontuarlarından yararlanabilir veya işlemlerini aynı alanda bulunan kioks noktalarını kullanarak kolayca halledebilirler.   Lüks Koltuklar Business Class’a benzer bir ahşap panel bulunan koltuklarda, 6 yöne ayarlanabilen başlıklar, 102 cm’lik geniş koltuk aralığı, 49,5 cm’lik koltuk genişliği ve 20 cm’lik koltuk yatırma mesafesinin yanı sıra diğer ince dokunuşlarla yolcularımız arkalarına yaslanıp, konforun keyfini çıkaracaklar.   Konfor Yolcularımız, Premium Ekonomi sınıfı için geri dönüştürülmüş plastik şişelerden yapılmış yumuşak, sürdürülebilir battaniyeler ve benzersiz olarak tasarlanmış  yastıklarla rahat ve güzel bir uykuya dalabilirler. Ayrıca, yeniden kullanılabilir, sürdürülebilir çantalarda bulunan, tamamı geri dönüştürülmüş veya sürdürülebilir malzemelerden yapılmış ürünler içeren hediye  kitleriyle kendilerini yenileyebilirler.   Şık Sunumlarla Lezzetli Yemekler Business Class’tan ilham alınan özelliklerin bir araya gelmesiyle yolcularımız, uçakta kaliteli cam bardaklar eşliğinde hoşgeldin içeceği ile karşılanacaklar. Yemek servisi sırasında, keten peçeteye sarılmış paslanmaz çelik çatal bıçak takımı eşliğinde, mevsime özel malzemeler ve bölgesel lezzetlerden esinlenerek hazırlanmış zengin yemek çeşitleri porselen tabaklarda yolcularımıza sunulacaktır. Köpüklü Chandon şarabının da dahil olduğu birinci sınıf şaraplardan oluşan zengin içecek menüsüden yolcularımız diledikleri içeceği seçebilecekler, yemek sonrası likor ve çikolata eşliğinde yolculuklarının tadını çıkaracaklardır.        40.000 Fitte Benzersiz Eğlence Her koltukta , ödüllü eğlence sistemimiz ice’da 5.000’e varan müzik, oyun, film, TV, haber içeriğinin eşsiz bir şekilde keyfini çıkarmak için sınıfının en büyüklerinden biri olan 13,3 inç ekran bulunmaktadır.
Spread the love