Havacılık

AVIAREPS ve Şanghay Hükümeti,Çin Seyahat Pazarı ile küresel ticareti artırmak için çığır açan B2B Platformu “SmoothTravel”ı hizmete sunuyor

SmoothTravel, Çin seyahat pazarıyla bağlantı kurmak için resmi ağ geçidi olarak hizmet verecek

İstanbul ( Şubat 2024) – Seyahat endüstrisi için dünyanın önde gelen uluslararası temsil, pazarlama ve iletişim şirketi AVIAREPS, Şanghay Belediyesiyle birlikte, Şanghay’ın resmi çevrimiçi B2B seyahat platformu SmoothTravel’in lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyor. SmoothTravel, küresel seyahat endüstrisinin hem incoming hem de outbound Çin satan seyahat acenteleri, tur toptancıları, online seyahat acenteleri (OTA’ler) ve Doğu Çin pazarındaki MICE acenteleriyle bağlantı kurması için resmi bir geçit görevi görüyor.

SmoothTravel, uluslararası seyahat işletmelerini gelişen Çin seyahat pazarıyla sorunsuz bir şekilde buluşturmayı amaçlıyor. Platform, Çin pazarına erişimlerini genişletmek isteyen büyük destinasyonlar, ilgili tur operatörleri, otel grupları, perakendeciler, turistik yerler, kiralık araba acenteleri, cruise hatları ve daha fazlası dahil olmak üzere dünya çapında seyahat endüstrisinin tüm segmentleri için tasarlandı.

SmoothTravel’ın Temel Özellikleri:

•            Çin’de İş Ortağı Arama: SmoothTravel, uluslararası üyelerin yeni incoming veya outbound için Çin seyahat ticareti iş ortakları bulmalarını sağlıyor. Üyeler, Smooth Travel’ın Üye Eşleştirme Yöneticisi ile kolayca bağlantı kurabilir ve böylece özel gereksinimlerine göre yüksek nitelikli Çin seyahat ticareti iş ortaklarıyla tanışabilirler.

•            Risk Azaltma: Ödeme uygulamalarındaki farklılıkları ele alan SmoothTravel, yeni Çin seyahat endüstrisi ortaklarıyla ilişkili doğabilecek riskleri en aza indirmek için benzersiz bir ödeme garantisi sistemi sunuyor. Hem outbound hem de incoming sektörlerinde risklerin azaltılmasını sağlamak amacıyla Çinli üyeler için kapsamlı bir seyahat sigortası programı da sunuluyor. Buna ek olarak, herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için iki dilli bir arabuluculuk sistemi üyelere ücretsiz olarak sağlanıyor.

•            Çin Outbound Pazarı ve Tüketici Analizleri: Çin hükümetinden ve endüstri kaynaklarından yararlanan SmoothTravel, Çin’in outbound seyahat pazarı, endüstri trendleri ve tüketici tercihleri hakkında en son araştırmaları sunuyor. Bu araştırmalar anketleri, mülakatları, odak grup tartışmalarını, atölye çalışmalarını ve yerinde ziyaretleri içeriyor.

•            Teknik Eğitim ve Destek: SmoothTravel, hem uluslararası hem de Çinli üyeler için özel eğitimler içeren kapsamlı bir çift yönlü eğitim platformu sunuyor. Tüm üyeler Çin’de düzenleyecekleri çeşitli etkinlikler için tanıtım ve desteğe erişebilirler.

•            Pazar Araştırması: Üyeler, pazar stratejilerini optimize etmek için SmoothTravel’ı özel olarak hazırlanmış turizm pazarı araştırması için görevlendirebilir.

SmoothTravel, küresel seyahat endüstrisinin Çin pazarıyla etkileşim kurma biçiminde devrim yaratmak, iş birliği ve bağlantıyı yeniden tanımlamak ve işletmelerin canlı Çin pazarında işlerini geliştirmeleri için benzersiz fırsatlar sunmak üzere tasarlandı.

Daha fazla bilgi için MailScanner has detected a possible fraud attempt from “crm.aviarepstourism.com” claiming to be www.smoothtravel.com adresini ziyaret edin, yerel AVIAREPS ofisinizle iletişime geçin veya info@smoothtravel.com adresinden SmoothTravel’a e-posta gönderin.

AVIAREPS Hakkında

AVIAREPS, havacılık, turizm, konaklama ve yiyecek-içecek markaları için dünyanın önde gelen uluslararası temsil, pazarlama ve iletişim şirketidir. Müşterilerinin küresel pazarlara adım atmalarına yardımcı olmak amacıyla 1994 yılında Almanya’da kurulan şirketin küresel ağı bugün dünyanın altı kıtasına yayılmış durumda.

AVIAREPS hizmet portföyü, temsil ve satış, pazarlama ve iletişim, iş geliştirme, BT çözümleri ve finansal hizmetler alanlarında kapsamlı uzmanlık içermektedir. AVIAREPS, köklü Genel Satış Acentesi (GSA) hizmetleri ve turizm pazarlama temsilciliğinin yanı sıra 250’den fazla müşterisine dijital pazarlama, reklam, halkla ilişkiler, kriz iletişimi, sosyal medya yönetimi, etkinlik koordinasyonu, satış, web tasarımı ve daha birçok alanda destek sağlamaktadır.

AVIAREPS’in ziyaretçilerin zamanlarını ve paralarını nerede ve nasıl harcamayı tercih ettiklerini nasıl etkilediği hakkında daha fazla bilgi için lütfen MailScanner has detected a possible fraud attempt from “crm.aviarepstourism.com” claiming to be www.aviareps.com adresini ziyaret edin. Newsroom‘umuza göz atarak veya bizi FacebookLinkedIn ve Instagram‘da takip ederek güncel kalın.

Şanghay Hükümeti Kalite İzleme Merkezi Hakkında

Şanghay Hükümeti’nin Turizm Pazarı Kalite Merkezi, Şanghay Belediyesi Kültür ve Turizm İdaresi’nin bir parçasıdır ve Şanghay bölgesinde satılan turizm ürünlerinin kalitesini ve halkın memnuniyetini arttırmaktan sorumludur. Merkez, hizmet kalitesi şikayetlerine günlük olarak yanıt verir ve veri toplama, turizm ürün kalitesinin izlenmesi ve seyahat endüstrisine rehberlik sağlamaktan sorumludur. Şanghay Hükümeti Turizm Kalite Merkezi, Doğu Çin pazarında satılan uluslararası turizm ürünlerinin kalitesini artırmak ve dünyanın dört bir yanındaki turizm ortaklarının iş risklerini azaltırken Çin’deki işlerini hızla artırmalarına olanak sağlamak amacıyla SmoothTravel’i hayata geçirdi. Şanghay Hükümeti Turizm Kalite Merkezi, tüm önemli Doğu Çin seyahat ticaretinin SmoothTravel’e katılımını sağlamakta ve denizaşırı ortakların Doğu Çin pazarında iş yapma riskini en aza indirmek için SmoothTravel’a iki dilli bir uzlaşma hakem ekibi sunmaktadır.

Spread the love