Havacılık

APG Turkey’den anlamlı kampanya

APG Turkey çok güzel bir kampanya başlatmış. Destek olmak isteyenler için detaylar ;


Tarihini uçuş kodumuz 275’ten alan 27 Mayıs APG günü yaklaşıyor!2019 yılında başladığımız bu etkinliğimizin ilk yılındaki ‘APG gününü’ hep birlikte kutlamıştık, ancak pandemi sürecinde geçen yıl şirket içinde bir etkinlik düzenlemiştik. Üçüncü yılımızda ise 17 gün tam kapanmaya gireceğimiz şu günlerde biz de bu kutlamayı bir sosyal sorumluluk projesine çevirmek istedik ve sizlerin de desteği ile APG Turkey olarak Mardin’deki Aziz Sancar Anadolu Lisesi kütüphanesine ve payda öğrencilerine kitap bağışında bulunmayı arzu ettik.

Bize destek vermek isterseniz tek yapmanız gereken evinizde paylaşmak istediğiniz ortaokul, lise çağlarındaki öğrenciler için uygun olabilecek romanları veya gezi kitaplarını aşağıda belirtilen adrese en geç 21 Mayıs’a kadar elimizde olacak şekilde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo aracılığı ile göndermek.Biz de dağıtımı Payda derneği (paydaplatformu.org) aracılığı ile gerçekleştireceğiz.Birlikte gerçekleştirmeyi arzu ettiğimiz bu etkinlikte bizlere vereceğiniz destek için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

APG Turkey Kargo için adresimiz:APG TurkeyKocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul

Yurtiçi kargoyu ev adresinize 444 99 99 nolu telefondan çağırarak karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz

Spread the love